Met een eigen account kun je panden volgen, opslaan als favoriet, je zoekprofiel opslaan en jouw eigen notities bij een huis maken.
Verkocht onder voorbehoud
Verkocht onder voorbehoud: Mozartstraat 259, 2324 XV Leiden
€ 300.000,- k.k.
€ 4.347,83/m2
Beschrijving
Een beauty van een appartement! Hier kun je direct in. Dit prachtige VIER-KAMER appartement is geheel gerenoveerd. Het appartement is gelegen op de derde verdieping van een kleinschalig appartementencomplex in de Componistenwijk in Leiden. Ben jij niet zo’n klusser? Of heb je geen zin om meer geld uit te geven aan verbouwingen? Stop dan met zoeken, want je hebt je appartement gevonden.Zodra je het appartement binnenstapt ben je verkocht! De ruime en lichte living met mooie keuken geven direct een heerlijk gevoel van thuiskomen. De moderne keuken is voorzien van een mooi robuust betonnen aanrechtblad wat de keuken een gave en stoere uitstraling geeft. Daarnaast is de keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, zoals combi-oven, vaatwasser, koelkast, afzuigkap en inductie kookplaat. In de keuken is een mooie kastenwand gemaakt waar ook de cv-ketel (2023) netjes in is weggewerkt. Daarnaast heb je door de hoge kasten een hoop opslagruimte. Vanuit de keuken heb je toegang tot het balkon aan de voorkant van het complex en kun je genieten van de ochtendzon. Het hele appartement is voorzien van een frisse laminaat vloer en nette gestuukte wanden. Via de woonkamer heb je toegang tot het balkon aan de achterkant (op het zuiden) van het complex en vanaf dat balkon heb je uitzicht op de prachtige gemeenschappelijke tuin. Deze tuin wordt keurig netjes onderhouden door de VvE. Daarnaast zijn er drie slaapkamers aanwezig, een grote aan de voorkant en aan de achterkant van het appartement 2 kleinere slaapkamers die perfect ruimte bieden als kinderkamer/werkkamer/kastenkamer of logeerkamer.
Indeling: entree appartementencomplex, trap naar de 3e verdieping.
Entree appartement, hal met kapstok, deur naar woonkamer en mooie moderne keuken (welke voorzien is van Bosch, Etna en Siemens inbouwapparatuur). De muur tussen de woonkamer en keuken is opengebroken waardoor je een heerlijke lichte en ruime living hebt. Vanuit de woonkamer heb je een deur naar het balkon. Via de hal heb je toegang tot de 3 slaapkamers en de kast met plaats voor wasmachine en droger.
Het appartement is super praktisch ingericht waardoor de ruimte echt goed benut is. Ook is er een moderne en luxe afgewerkte badkamer met douche en dubbel wastafelmeubel. Een prachtig appartement waar je zo in kan. En ook nog eens met een gezellige binnentuin, ruime berging op de begaande grond en veel kastruimte. Top toch?
De ligging van het appartement is ideaal: in een rustige straat met voldoende parkeergelegenheid (ook voor elektrische auto’s) en op loopafstand van scholen, sportaccommodaties en winkels. Het winkelcentrum de Luifelbaan/Bevrijdingsplein met allerlei winkels is ook op loopafstand.
Bovendien is het appartement gunstig gelegen ten opzichte van de uitvalswegen naar de A44 en N11 en is het centrum van Leiden slechts op 10 minuten fietsafstand.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1965
- Woonoppervlak 70m2
- Twee balkons van 5m2 en 1,8m2
- Berging op de begane grond
- Actieve vereniging van eigenaars (bijdrage €204,54 per maand)
- Gelegen de op 3e etage
- Energielabel B
- Voorzien van eigen cv-installatie (bouwjaar ketel 2023)
- Het kozijnwerk in het trappenhuis wordt door de VVE vervangen voor HR++ glas. Tevens wordt het schilderwerk in het portiek en van de houten kozijnen bij de balkons binnenkort gedaan.
Vraagprijs: € 300.000,- K.K. | Oplevering: in overleg
NEN 2580 meetrapportage is beschikbaar.
Ouderdom-, asbest-, en niet zelfbewoningsclausule zijn van toepassing.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de VBO voorwaarden.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het kadaster.
Kenmerken
Overdracht | |
---|---|
Prijs | € 300.000,- k.k. |
Servicekosten | € 204,- |
Status | Verkocht onder voorbehoud |
Aanvaarding | In overleg |
Aangeboden sinds | Vrijdag 12 mei 2023 |
Laatste wijziging | Vrijdag 2 juni 2023 |
Bouw | |
---|---|
Type object | Appartement, portiekflat |
Woonlaag | 3e woonlaag |
Soort bouw | Bestaande bouw |
Bouwjaar | 1965 |
Dakbedekking | Bitumen |
Type dak | Platdak |
Isolatievormen | Dubbel glas |
Oppervlaktes en inhoud | |
---|---|
Woonoppervlakte | 69 m² |
Inhoud | 225 m³ |
Oppervlakte externe bergruimte | 6 m² |
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimte | 7 m² |
Indeling | |
---|---|
Aantal bouwlagen | 1 |
Aantal kamers | 4 (waarvan 3 slaapkamers) |
Locatie | |
---|---|
Ligging | Aan rustige weg In woonwijk |
Energieverbruik | |
---|---|
Energielabel | B |
CV ketel | |
---|---|
Warmtebron | Gas |
Bouwjaar | 2023 |
Combiketel | Ja |
Eigendom | Eigendom |
Uitrusting | |
---|---|
Warm water | CV-ketel |
Verwarmingssysteem | Centrale verwarming |
Heeft schuur/berging | Ja |
Vereniging van Eigenaren | |
---|---|
Ingeschreven bij de KvK | Ja |
Jaarlijkse vergadering | Ja |
Periodieke bijdrage | Ja |
Reservefonds | Ja |
Onderhoudsverwachting | Ja |
Opstal verzekering | Ja |
Kadastrale gegevens | |
---|---|
Leiden O 2682 | Leiden O 2682 |
Omvang | Appartementsrecht of complex |
Eigendomsituatie | Eigen grond |